Продажа
1-комн. вторички
Продаётся 1-комн. вторичка 40 м²,
пос. Бакиханова
1/9
Все фото
+1 фото
110 000 AZN
2 750 AZN/м²
1-комн.
Вторичка
40 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 1-комн. вторичка 40 м²,
пос. Бакиханова
Bakıxanovda Sabuncu İCRA HAKİMYYƏTİNİN ARXASINDA qanuni 1 otaqlı mənzil satılır.🔥🏠 Mənzil ORTA təmirlidir 🏘️Bina LENİNQRAD layihəlidir. ⚡ Mərkəzi istilik sistemi var 🏢 Mərtəbə 5/2. 📋 Sənəd Çıxarış-Kupça.İpotekaya yararlıdır!!! Komissiya haqqı 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., пр. Гара Гараева 77
Посмотреть все 562 предложения
№ 6107182
•
Просмотры: 44
•
Обновлено: 06.05.2026, 20:04
110 000 AZN
2 750 AZN/м²
1-комн.
Вторичка
40 м²
Площадь
2 / 5
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Низаминский р., пр. Гара Гараева 77
Посмотреть все 562 предложения