Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 86 м²
1/14
Все фото
+6 фото
129 000 AZN
1 500 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
86 м²
Площадь
3 / 11
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 86 м²
Təcili satılırAbşeron Gənclər Şəhərciyi. Əriyad bazarla üz-üzə. 11/3 mərtəbə. Çıxarışı var (kupça) . İpotekaya yararlı. Əşyalı satılır,elektronika istisna. Yuxarı ərazidə yerləşir Ofis Haqqi 1Faiz %
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, г. Хырдалан, пр. Гейдара Алиева 30
Посмотреть все 63 предложения
№ 6085007
•
Просмотры: 169
•
Обновлено: 06.05.2026, 16:09
129 000 AZN
1 500 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
86 м²
Площадь
3 / 11
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, г. Хырдалан, пр. Гейдара Алиева 30
Посмотреть все 63 предложения