Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
м. Гянджлик
1/6
Все фото
240 000 AZN
4 140 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
2 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
м. Гянджлик
REMAX-ın EKSKLÜZİV TƏKLİFİ Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Studiya tipli Mənzil Satışa təklif olunur. *Ümumi sahə:58 Kv *Mənzil qismən əşyalıdır *Rahat yaşayış üçün tam uyğundur
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Балаэми Дадашева (Zümrüd Residence)
Посмотреть все 180 предложения
№ 6001929
•
Просмотры: 259
•
Обновлено: 05.05.2026, 16:24
240 000 AZN
4 140 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
2 / 17
этаж
Купчая
Ремонт
Abbasova Gülnar
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Посмотреть все 180 предложения