Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 92 м²,
м. 28 мая
1/13
Все фото
+5 фото
410 000 AZN
4 460 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
92 м²
Площадь
2 / 18
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 92 м²,
м. 28 мая
REMAX-ın EKSKLÜZİV TƏKLİFİ 28 May metrosunun yaxınlığında,İzzət Həmidov küçəsində 3 OTAQLI TAM TƏMİRLİ MƏNZİL SATIŞDADIR *Ümumi sahə:92 kv *2 otaqdan 3 otaqa düzəlmə
Баку, İzzət Həmidov küç.
Баку, İzzət Həmidov küç.
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 28 мая
Бакинский Славянский Университет
Кинотеатр Дружба
Университет Иностранных Языков
Süleymanov Yusif
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Балаэми Дадашева (Zümrüd Residence)
Посмотреть все 181 предложения
№ 5995620
•
Просмотры: 743
•
Обновлено: 05.05.2026, 16:03
410 000 AZN
4 460 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
92 м²
Площадь
2 / 18
этаж
Купчая
Ремонт
Süleymanov Yusif
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Посмотреть все 181 предложения