Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 120 м²,
м. Иншаатчылар
1/13
Все фото
+5 фото
319 000 AZN
2 660 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
120 м²
Площадь
4 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 120 м²,
м. Иншаатчылар
REMAX-ın EKSKLÜZİV TƏKLİFİ İnşaatçılar metrosunun üstündə satışa Mənzil təklif olunur. *Ümumi sahə:120 kv *Tam təmirli və əşyalı *2 eyvan *İnfrastrukturlara yaxındır
Баку, Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi
Баку, Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Иншаатчылар
Leyla Musayeva
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Наримановский р., ул. Балаэми Дадашева (Zümrüd Residence)
Посмотреть все 181 предложения
№ 5943685
•
Просмотры: 598
•
Обновлено: 05.05.2026, 16:23
319 000 AZN
2 660 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
120 м²
Площадь
4 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Leyla Musayeva
Посредник (агент)
Remax 1ˢᵗRealty
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Посмотреть все 181 предложения